World Figure Skater

Starti palutakse..Next to skate! For the last time.

Te ei kujuta ettegi, kui raske südamega ma hetkel selle postituse teen. Et säästa end rasketest emotsioonidest jään sel korral kidakeelseks ning kirjutan järje hiljem.

Sel nädalavahetusel (9-10.12) on Eesti Meistrivõistlused Tondiraba jäähallis. Tegemist on minu kõige viimase võistlusega! Olen otsustanud tippspordist loobuda ning alustada uut etappi enda elus. Viimases postituses kirjutasin teile oma tavapärasest võistluspäevast. Selle postitusega soovin kutsuda kõik, kes vähegi tunnevad uisutamise vastu huvi või sooviksid minule veel viimast korda kaasa elada, vaatama minu viimast võistlust. Mis iganes juhtub, ma tean, et see saab olema minule viimase aja emotsionaalseim sündmus. Ma olen võistelnud 17 aastat, 15 aastat rahvusvahelisel areenil ning see tundub ebareaalne, et ainult 4 päeva on võistluse lõpuni..Ei hakka edasi haletsema.

Võistlus toimub sel LAUPÄEVAL ja PÜHAPÄEVAL Tondiraba jäähallis. Mõlemal päeval algusega kell KAKS 14:00 (vt lisa: Uisuliit, võistluse ajakava.). Kutsun vaatama kõiki! Kui Sa pole kunagi uisutamist vaadanud, siis see on võimalus näha eesti parimaid iluuisutajad ning ka mind viimast korda!

I will keep this post short, as it just brings up so many mixed emotions and I don’t wish to deal with this right now. 

I have decided to quit competitive figure skating. My last competition will be National Championships in Tondiraba Ice rink this weekend (9-10.Dec.). I have been competing for 17 years, 15 internationally so it’s quite surreal to think that this chapter is closing in 4 days! Time flies!

So on that note, if anyone still wishes to see me compete and skate my all time favorite programs, you are welcome to come watch the competition on either day at 2PM Time Schedule and info.

CAN’T WAIT TO SEE YOU ALL! XX