Fuel Your Ambition

Leg day

signs-you-ve-been-skipping-leg-day_1434983432

Ei ole tükk aega kirjutanud….wellbecause of life. Igakord kui soovin sõnad ritta seada, miski on alati seda lükanud…but lets get to the post now.

Paar nädalat tagasi sain sünnipäevaks (tänks Kätlin!) kingitusena personaaltrenni MyFitnessi treeneriga Bryan Romano Faraniga, kelle lähenemine jõusaali treeningule on teistsugune ning pole sellega varem kokku puutunud. Leppisin Bryaniga kokku, et teeme jalapäeva, kuna pole tükk aega partneriga treeninud ja tahtsin, et mind push´itaks rohkem, kui ma oma tavatrennides. Raskused ei olnud tea mis suured, aga tema lähenemine oli üsna killer. Kogu treening sai ka jäädvustatud koos kommentaaridega Bryani poolt.

Mu jalalihased see nädal…

Esiteks mainiks seda, et tavapärased trennid ei ole nii ülesehitatud. Tavaliselt treenin terve keha (full-body) põhimõttel, mitte üksikud lihased ühes päevas. Teiseks, trennid ei ole kindlasti nii intensiivsed nagu videost näha, kuid mugavustsoonist väljumiseks ja vahelduseks on max pingutus päris huvitav kogemus :D. Kogu trenni vältel Bryan ergutas ja aitas vaimselt kaasa, sest üksi sellist pulli ei teeks. Treeningpartneritega saab trenn hoopis teise mõõtme ja olin suuteline palju enamaks, sest tugi oli kohe kõrval olemas😎 Seejuures peab meeles pidama, et tehnika ja ohutus ennekõige ning ei soovita seda trenni jäljendada. Bryan oli õnnelik, et sai minu peal katsetada erinevaid lähenemisi ja mina olin nõus kõiki “lööke” vastu võtma.

Aga mis ma ikka seletan….video ütleb rohkem kui tuhat sõna 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *