Goldmanni

Üks Tavaline Päev Elus

Mõtlesin et kirjeldan oma kõige tavalisema päeva ehk täna, 15. juuni 2016 mul möödus just nii.. Loodetavasti see päev inspireerib Sind (kui see ime juhtub, siis anna teada ka, okay?).

Peab alustama sellest, et magama ma läksin (nagu alati) umbes kell 1 öösel – igal hommikul ma vannun kogu südamest et täna, just täna, TÄNA! ma lähen magama normaalsel kellaajal – ei vahi instat, ei vaata seriaale ja ei loe pool ööd raamatuid – ja igal õhtul ma õnnelikult unustan selle ära). Kuigi eile ma ei vaadanud filme ega instat, vaid kuulasin filosoofia loengut. Jep, kujutage ette – sportlane ja filosoof! Hallo, can it be even real?! Om

Latte break

a kaitseks, ütlen et see oli huvitav filosoofia – energiast, kosmosest, kohati lausa esoteerikast.. ühesõnaga, lõpuni ei jõudnudki kuulama, sest jäin õnnelikult tuduma.

07:00

Esimene trenn mul 07.30. Inimesele, keda kuidagi ei saa nimetada “hommiku inimeseks” on see päris karm. Parim kirjeldus selle kohta, kuidas ma tunnen ennast hommikuti on “sleeping and walking. Walking & sleeping”. Tavaliselt peale seda lähen koju ja magan lisaks paar tunnikest, aga sel korral mul oli plaanitud uue Hiltoni Spa ja fitnessi keskuse külastamine.

10:00

Hilton spa

Olen viimasel ajal nii palju kuulnud sellest Hiltonist – alatest kuldsest potist (tegelikult kraanikauss), kuni terassi menüüni, et oli viimane aeg seda ise külastada. Minu väike kaval plaan oli veidi uurida spa osa ja seda tuntud terassi. Ku
igi kohe lisan et terassil päikest võtta saab alles peale lõunat: “Kahjuks me ei saa kuidagi muuta päikse asukohta ja maakera pöörlemist” lisas spa admin.

Spaas hüppasid lapsed, suudlesid teismeelised ja aeg ajalt käisid ekskursioonil inimesed, kes vaatasid kes on see idikas, kes maksis 29€, et saada seda, mida ta teistes spordiklubides kunagi ei kasuta 😀 Aga samas…jälle üks kogemus juures, haha 🙂

13:00 H&M sügiskollektsiooni esitlus

HM Showroomi vaade

See on mu esimene kord kui mind kutsutakse H&M showroomi, et näidata, mida me kanname sel sügisel – tnx H&M Estonia, nüüd ma tean kuhu ma septembris oma raha raiskan. Üldiselt sellistes kohtades (poed, showroomid jne) mul kohe aju lõpetab tööd ja sees hakkab vilkuma tuluke kirjaga: “MUL ON SEDA VAJA!” Kohe tahan nagu väike laps hakata vinguma ja karjuma kõvasti-kõvasti: “Osta äraaaaa! Tahaaaan!” (tahaks ka põrandale visata ja jalgadega trampida vastu maad, et näidata kui palju ma vajan neid kingi, kleiti  ja vooot seda asjakest, mida ma isegi ei tea kuidas nimetatakse!).

Ainukene asi, mis päästis mu rahakoti sisu ja ümbritsevaid inimesed mu põranda voodoo-hüsteeriast, oli see fakt, et asju showroomis ei müüda, aga jah, uus kollektsioon tehtud tugevates värvides – must, punane, sinine, lilled, pits ja kõik muu, mis teeb tüdrukud õnnelikuks poes 🙂

 

Processed with VSCO with c2 preset

Raske koera elu ta on

14:00 -15:00 Jalutuskäik Schnelli pargis Björniga – ohh jaaaa, Björn on mu 2a koer. Vahest veidi kaval aga üldiselt armas kutt. Koeraplatsil olid ainult isased koerad, nii et Björn hängis seal hapu näoga (ta mängib nüüd ainult emastega), vist polnud see jalutamine 100% success (vähemalt Björni arvates)

16:00 bodyART treening Kohtumajas

Täna mõtlesin, et kui meie riigi õigussüsteem kunagi “laguneb”, siis võimalik, et seal on ka minu käsi mängus – võib olla kohtunikul just sel ajal kui ta saatusliku  otsuse langetab on tagumik eilsest trennist valus 😀 Viimane hooaja trenn – sain lilled ja kommid, juhuuuu!)

17:30 deepWORK CitySpas – vana hea lemmik trenn koduklubis. Päeva küsimus – millal juba tuleb see neetud uus muusika!!

Processed with VSCO with a5 preset

Sleeeeeeeep!

19:00 Kiire meeting linnas partneriga jooksvate asjade arutlemiseks (ei tohi öelda midagi enne kui asi reaalne 😛 )

22:00 Voodis.