See blogikeskkond on pühendatud paremale enesetundele. Et tunda end paremini toitumise, treeningute, valikute, eesmärkide ja tunnete osas. See on koht värsketest lugudest inimestelt, kes soovivad oma elus toimuvat teistega jagada.  Showthepuls.ee on blogikeskkond, mis on loodud Puls Nutritioni poolt. Me nõuame oma blogijatelt vaid ühte: ole Sina ise. Me soovime, et iga blogi esindaks indiviidi või gruppi selle taga. 

Mida Show The Puls tähendab? Pulss on Sinu südamelöök. Seda on tavaliselt kuulda ja tunda, kuid mitte näha. Show The Puls on meie palve, et Sa näitaksid, mis paneb Sinu südame kiiremini tuksuma. Kas see on uute inimestega tutvumine mõnel suvefestivalil või mõne uue oskuse õppimine pärast nädalatepikkust harjutamist? Või on see ehk tiimiliikmena ühise eesmärgi suunas töötamine? See võib olla misiganes, kuni Sa tunned oma südant tuksumas ja näitad seda maailmale. 

Need vaprad blogijad on nõus Sulle näitama, mis neid inspireerib ja mis neile põnevust valmistab. Loodame, et igaüks leiab siinsetest lugudest, kogemustest, näpunäidetest, raskustest ja saavutustest enda jaoks midagi kasulikku. Meie peamine eesmärk on aidata Sul oma teekonnal leida see miski, mis Sind inspireerib – Mis paneb Sinu südame kiiremini tuksuma? Loe meie blogi ning loodetavasti oled Sa sellele ühe sammu võrra lähemal. 

Veel Puls Nutritionist: http://www.pulsnutrition.com/et