Queen AK - Fitness, Food & Fun

Miks sa nii palju trennid teed?

img_6887

Olen seda küsimust kuulnud nii palju kordi, et minu jaoks on see muutunud juba kummaliseks. Lihtne vastus, sest mulle meeldib, ei paista paljudele sobivat ja mulle vaadatakse otsa, kui imelikule, lootuses, et äkki on selle taga ikka mingi sügavam põhjus, kui see, et mulle reaalselt ka meeldib trenni teha.

Ma peaks hoopis vastu küsima, et miks sa üldse trenni ei tee? Või kui teedki, siis nii minimaalselt kui võimalik.

Miks üldse tehakse midagi? Miks sa ostad poest ühte ja sedasama toodet? Miks sa käid ühes kindlas restoranis? Miks sa kuulad just selle ühe artisti muusikat?

Sest sulle meeldib!

Sama on minu trenni tegemisega. Mulle meeldib! Trenni tegemine on suur osa minu elust. Mu keha on sellega harjunud ja see on ideaalne viis oma vaimu puhata ja tegeleda oma keha eest hoolt kandmisega. Ideaalne koht, kus mingiks ajaks oma mõtted mujale saada. Nagu teraapia.

Minu trenni tegemise eesmärk ei ole ennast mingisse kindlasse vormi saada või meeletult kaalu kaotada. Selle eesmärk on lihtsalt oma keha eest hoolt kanda. Saada tugevamaks, kui olin varem, ületada ennast ja panna end proovile.

Muidugi on ka minul neid päevi, kui ma üldse ei taha midagi teha, veel vähem trenni. Aga kui ma sellest olenemata ennast ikka jõusaali või rühmatrenni kohale olen suutnud vedada või kasvõi õue jalutama, olen alati õnnelik selle üle, et ma seda tegin.

img_6762              img_1328

Kui nendest põhjustest ikka veel piisavalt ei olnud, siis siin on mõned veel 😀

  • Mulle meeldib süüa! Süüa ja nautida toitu, ilma, et peaks midagi piirama või jälgima ranget toitumiskava. Ja muidugi ka kuldreegel – mida rohkem sööd, seda rohkem peab ka kulutama.
  • Kõhulihased ja trimmis tagumik! Yass! Ära tule mulle ütlema, et sa ei ole kordki oma elus unistanud sixpackist ja bubble buttist 😉 You don’t get the ass you want by sitting on it!
  • Areng! Ma reaalselt näen oma arengut! Raskused on läinud suuremaks, lihased on paremas vormis, vastupidavus on tõusnud, harjutused, mis varem rasked tundusid, on nüüd käkitegu.
  • Püsida tervena kõrge vanuseni, omades head immuunsüsteemi, tervet südant ja olla vaba teistest tervisehädadest, mis vanuse ja ülekaaluga kaasnevad.
  • Hea enesetunne! Ma tunnen trenni tegemisest rõõmu ja see annab energiat.

Peangi nüüd lõpetama, et asjad trenni minemise jaoks valmis panna! 😉

Trennis näeme!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *