Triple Motivation

Triple Beginning

hans

Hei spordisõbrad! Mina olen Hans Markus ja sport on minu sõbraks olnud vaat, et terve elu. Noorena tegelesin päris tõsisel tasemel jalgrattaspordiga ja unistasin suurest karjäärist. Kahjuks aga lõpetas mu tee jalgratturina üks veidi tõsisem kukkumine. Samal ajal tegelesin jalgrattaspordi kõrvalt ka duatloniga, kus olen olnud kolmekordne Eesti teine ja ühe korra kolmas. Ühel aastal võitsin isegi terve karikasarja.

Praegu aga veedan enamus aja looduses loomi pildistades, mille jooksul võivad mu matkad päris pikaks kujuneda. Saabusin just Fjällräven Polar matkalt, mis oli seiklus omaette. Tegemist oli väljakutsega, mis tähendas 300 kilomeetri läbimist kelgurakenditega.

Õpin Tartu ülikoolis Ökoloogiat ja koolipäevadel veedan enamus vaba aja jõusaalis, vahel tuleb nädalas koguni 6 treeningpäeva.


_MG_9859

Hei!

Mina olen Joel ja mulle meeldib tegeleda spordiga – praegu peamiselt jõusaali, kuid ka jooksmise ja üsna hilise nähtusena eneselegi üllatuseks väga ka tantsimisega.

Olen kristlik luuletaja, õpin Tartu Ülikoolis teoloogiat ja teenin kaasa 3D Koguduses. Lisaks trennile ja õppimisele on minu peamiseks tegevuseks luuletamine, oma luuletustega esinemine ning neist unikaalsete ja võimsate luulevideote tegemine. Kellel on rohkem huvi, siis tasub mind jälgida Facebookis (facebook.com/jmantson) ja Instagramis (instagram.com/jmantson) ja siin on mõne mu seni valminud video lingid:

(Mu kahe pildi alla võib panna tekstid: “Kaader Joeli luulevideost “Metanoia”” ja siis selle esinemise pildi alla: “Joel esitamas oma luulet kristlikul noortekonverentsil”)

 

20151027_140134

Hei, ma olen Karl, noor kunstnik ja filminduse huviline. Olen lõpetanud Vanalinna Hariduskolleegiumi kunstikooli ja Vanalinna Hariduskolleegiumi Gümnaasiumi kunstiklassi ning plaanin alustada õpinguid režissööri erialal. Maalimisele olen  pühendunud viimased 6 aastat.  Lisaks armastan reisimist, sest võõrad maad ja ilusad paigad on parim viis inspiratsiooni ammutamiseks. Nii olen hakanud tegema koos oma tüdrukuga ka reisivideoid, kuhu lisaks põnevatele riikidele soovime sisse põimida ka palju kunsti. Treeningvideote abil, mida me koos vendadega teeme, soovime inspireerida noori tervislikult elama ja sporti tegema ning seeläbi ühendan  ühtlasi oma kaks suurt kirge – kunsti ja sporti. Hetkel treeningi peaasjalikult jõusaalis, kuid alustan igat päeva hommikujooksuga, sõidan auto asemel fixie ja longboardiga ning lisaks veedan palju aega looduses (kus ma maalin või teen videoid.) Ma usun, et spordil ja kunstil on väga palju ühist: mõlemad valdkonnad vajavad palju kirge ja pühendumist. Lisaks on mõlemad valdkonnad minu arvates olulised enesearengus. Treenimine annab väga palju energiat ja elurõõmu ning samas toidab mu loomingulisust, kunst arendab vaimsel tasandil ja tasakaalustab füüsilist tegevust.